Pomoc biura rachunkowego

 

Od początku działalności naszego biura rachunkowego staramy się pomagać przedsiębiorcom w skutecznym zarządzaniu firmą i jej finansami. Z powodzeniem pomagamy w kwestiach związanych z księgowością, kadrami, podatkami, optymalizacją kosztów oraz w budowaniu skutecznej strategii rozwoju biznesowego. Propozycję takiego wsparcia znajdą Państwo w dziale oferta, a szczegóły mamy w zwyczaju omawiać indywidualnie w trakcie spotkania, albo przy bezpośrednim kontakcie. Wierzymy, że tylko właściwe zrozumienie potrzeb naszych klientów i dopasowanie do nich konkretnych usług księgowych przyniesie trwałe korzyści.

Ale nasze biuro rachunkowe stara się pomagać również w innej formie...

Od kilku lat staramy się aktywnie wspierać tych najbardziej potrzebujących. Osoby, które nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie z trudną sytuacją rodzinną i życiową. Cześć wynagrodzenia jakie otrzymujemy za naszą obsługę księgową dla firm, przeznaczamy na cele charytatywne.

Nie robimy tego dla poklasku, nie chwalimy się tym publicznie. Robimy to z potrzeby serca, bezinteresownie i zachęcamy do tego innych. Również naszych biznesowych partnerów i klientów naszego biura rachunkowego. 

 

 

pomoc biura rachunkowego

 

Pomoc, która nic nie kosztuje

 

Od kilku lat staramy się aktywnie wspierać i działać na rzecz osób, których życie nie rozpieszcza. Pomagamy fundacjom, wspieramy domy dziecka, samotnych rodziców, osoby ubogie i bezdomne. Wierzymy, że nawet niewielka pomoc może zmienić czyjeś życie na lepsze. Zapewnić niezbędne potrzeby materialne ale też przywrócić wiarę w drugiego człowieka, dodać otuchy w trudnych chwilach.

Jeśli podoba Ci się taka inicjatywa i chciałbyś dołożyć cegiełkę od siebie, skontaktuj się z nami. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszym biurem rachunkowym i korzystanie z naszych usług księgowych, część wynagrodzenia jaką otrzymamy za obsługę Twojej firmy zostanie przekazana do odpowiednich instytucji, które dokładnie znają bieżące potrzeby swoich podopiecznych. To pomoc, która Cię nic nie kosztuje, a znaczy naprawdę wiele!

 

Jak to działa?

  • nawiązujesz współpracę z naszym biurem rachunkowym w formie i zakresie dopasowanym do potrzeb Twojego biznesu
  • otrzymujesz profesjonalną i kompleksową obsługę księgową, a my odprowadzamy odpowiedni procent z własnego wynagrodzenia i wpłacamy na rzecz potrzebujących
  • im szersza jest nasza współpraca, im więcej płacisz za nasze usługi, tym większe jest wsparcie jakiego udzielamy z Twoją pomocą
  • do ceny za naszą obsługę nie doliczamy dodatkowych środków na działalność charytatywną
  • nie wymagamy żadnych zgód od naszych klientów i nie tłumaczymy się ze szczegółów, cała procedura jest tylko i wyłącznie aktem naszej dobrej woli i chęcią podzielenia się naszym zyskiem z najbardziej potrzebującym

 

Jeśli masz jakieś uwagi, pytania, chciałbyś pomóc w tej lub w innej formie - napisz do nas!