O nas

Biuro rachunkowe godne zaufania

 

Nasze biuro rachunkowe od ponad 10 lat zapewnia profesjonalne usługi księgowe dla firm z Warszawy i okolic. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, stale podnoszona jakość naszej obsługi księgowej, indywidualne podejście i realne zaangażowanie - to tylko niektóre powody, dla których coraz więcej przedsiębiorców rozpoczyna z nami współpracę.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne i złożone jest efektywne zarządzanie w biznesie. Wiemy jak możemy w tym pomóc naszym partnerom i uczyniliśmy z tego naszą misję.

Dostęp do aktualnych danych i informacji, szczegółowa analiza, rzetelnie prowadzona dokumentacja, dobra komunikacja, szybkie rozwiązywanie problemów i elastyczny model współpracy dopasowany do indywidualnych możliwości. To wybrane aspekty, które decydują o prawidłowym funkcjonowaniu i rozwoju firmy. To też cechy, którymi zdobywamy zaufanie przedsiębiorców od wielu lat.

 

Rozumiemy Twój biznes!

 

Przekonaj się o tym jeszcze zanim zdecydujesz się na współpracę z naszym biurem rachunkowym! Skorzystaj z darmowych konsultacji online, opowiedz o swojej sytuacji, sprawdź co możemy Ci zaproponować, a potem omów szczegóły z naszym specjalistą.

 

zespół M&M Księgi Rachunkowe

 

Profesjonalna obsługa księgowa firm

 

Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów, zaświadczenia o uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, dyplomy ukończenia dodatkowych kursów zawodowych. Poza tym dyplomy dokumentujące pozytywne zaliczenie egzaminów w zakresie ścieżki certyfikacji zawodu księgowego prowadzonego w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.

Nasze biuro posiada wszelkie niezbędne pozwolenia, ale przede wszystkim odpowiednie kompetencje i wypracowany model współpracy, który sprawdza się w praktyce. O jakości usług i obsługi księgowej proponowanej przez nasze biuro rachunkowe decydują konkretni ludzie. Nasz zespół to osoby, którym można zaufać - doświadczone, odpowiedzialne i zaangażowane. 

  

 

Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas sprawą nadrzędną. Państwa dane są odpowiednio zabezpieczone na serwerach, które są bieżąco administrowane przez profesjonalnego partnera z branży IT. Regularnie wykonywane są kopie bezpieczeństwa, monitoring IT - mamy wdrożoną politykę bezpieczeństwa i procedury zabezpieczające dostęp do informacji osobom nieupoważnionym.

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczenia usług rachunkowych, zabezpieczając interesy Klientów. Chętnie opowiemy o tym dokładniej w trakcie spotkania!

 

Skontaktuj się z nami i śledź naszą aktywność na portalach społecznościowych.

 

 


Doświadczenie

Komfort i wygoda

Szeroki zakres działań