O nas

Jako M&M Księgi Rachunkowe od ponad 10 lat pomagamy naszym klientom w strefie nie tylko rachunkowości ale i również prawie podatkowym. Stworzyliśmy zespół z myślą o pomocy rachunkowej dla najbardziej wymagającego przedsiębiorcy, któremu zapewniamy nie tylko podstawowe czynności księgowe, ale przede wszystkim działania wspierające rozwój firmy.


Wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście to nasze główne atuty. Zdajemy sobie sprawę jak bardzo ważne jest efektywne zarządzanie danego przedsiębiorstwa w tym rzetelnie prowadzona dokumentacja rachunkowa, prawidłowo wyliczone podatki oraz stały dostęp do danych finansowych. Najważniejsze dla nas to oczywiście
zadowolenie i korzyści naszych klientów.


M&M Profesjonalizm

Nasz zespół to doświadczone w powadzeniu księgowości oraz kadr i płac osoby ciągle rozwijające się i podnoszące swoje kwalifikacje. Posiadamy między innymi certyfikaty:

  • Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów,
  • Zaświadczenie o uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • Dyplomy ukończenia kursów zawodowych w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce,
  • Dyplomy dokumentujące pozytywne zaliczenie egzaminu w zakresie ścieżki certyfikacji zawodu księgowego prowadzonego w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.

 

M&M Bezpieczeństwo

Otrzymywane dane cyfrowe są zabezpieczone na serwerach, które są bieżąco administrowane przez profesjonalnego partnera gwarantującego bezpieczeństwo wszystkich informacji na nim zawartych. Dodatkowo wykonywane są cyklicznie kopie bezpieczeństwa.

Wdrożoną mamy również politykę i procedury zabezpieczające dostęp do informacji osobom nieupoważnionym.
Ponadto posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczenia usług rachunkowych, zabezpieczając interesy Klientów.

M&M Ludzie

 


Marcin Nowak
Prezes Zarządu


Marcin Nowak
Prezes Zarządu


Marcin Nowak
Prezes Zarządu

 

M&M Dlaczego my?

 


Doświadczenie Lorem ipsum

Komfort i wygoda Lorem ipsum

Zakres dzialan Lorem ipsum